


GY-511 LSM303DLHC модуль датчик руху / орієнтації + акселерометр + магнітометр
від 152,41 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: a12931
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GY-511 LSM303DLHC 20,5x14,5 мм модуль датчик руху / орієнтації 3-осьвий акселерометр та магнітометр
Кількості цього товару не вистачає для Ваших потреб?
Надсилайте запит про терміни i умови поставки на замовлення.
sibaris.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Висота | 1.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна напруга | 3 В |
| Максимальна напруга | 5 В |
| Робоча температура | -40°C..+85°C |
| Тип модуля | Accelerometer |
| Тип | Модуль |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 152,41 ₴


