


SRD-24VDC-SL-A SONGLE 24VDC 10A 360mW SPST-NO (1 Form A) 19.2*15.5*15.8mm реле електромагнітне
від 13,45 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: a12273
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
SRD-24VDC-SL-A SONGLE 4 pin 24 В 10 А 360 мВт контакти 1A SPST-NO (на вмикання) корпус 19,2х15,5х15,8 мм реле електромеханічне силове (можлива заміна для 833H-1A-S-24VDC, 833H-1A-V-24VDC, 922-24VDC-SL-A, 943-1A-24DS, 943A-1A-24DS, AZ943-1AH-24DE, BS-115C-A-24A-24VDC, F3FF/024-1HST (JQC-3FF/024-1HS), G5LA-1A4 24VDC (G5LA1A424DC), GH-1A-24L, HF3FA/024-HST, HF3FD/024-HST, HJR-3FF-S-H/24VDC, HK3FF-DC24V-SH1A, HLS8-T73-24VDC-A (HLS8L-DC24V-S-A), HRG3F-S-DC24V-A, HRS4-S-DC24V-A, JQC-3F-1A-24DC, JQC-3FF/024-1HST, JQC-3FF-S-H-24VDC, JS1A-24V-F (JS1A24FT), LEG-24, NRP-07-A-24D-S, NT73-2-AS-10-DC24V-0.36, QYT73-024-HS, RAS-24-10-A, RM51-3021-85-1024 (RM513021851024), RWH-SH-124DM, S3H-24-1A, S7-24-A, T7NS1D424, TV-5 24VDC, VRS4H-S-24V-A, YL303H-S-H/24VDC (YL303H-S-24VDC-1H))
Для вивідного монтажу на плату (THT)
Контакти: 1A (SPST-NO) на вмикання
Струм контактів: 10А (250В AC / 30В DC)
Номінальна напруга котушки: 24В DC
Потужність: 360 мВт
Опір котушки: 1600 Ом
Комутована напруга AC: 250В
Комутована напруга DC: 30В
Напруга спрацьовування: 18В
Напруга відпускання: ≥ 2,4В
Час спрацьовування: ≤ 10мс
Час відпускання: ≤ 10мс
Опір контактів: 100 мОм
Посилання на документацію виробника - https://www.helishun.com/helishun/2021/09/27/hls8-t73.pdf
Кількості цього товару не вистачає для Ваших потреб?
Надсилайте запит про терміни i умови поставки на замовлення.
sibaris.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина | 15.5 мм |
| Довжина | 19.2 мм |
| Висота | 15.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -40 |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Напруга (V) | 24 |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Струм (A) | 10 |
| Маса | 9 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 13,45 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка: лоток. Кiлькiсть в упаковцi: 100 шт.


