

HLS8-22F-DC24V-C (HLS8-22F-24VDC-C) HE LI SHUN 24VDC 15A 360mW SPDT-CO (1 Form C) 20.2*15.5*20.2mm реле електромагнітне
від 21,65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: a13301
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HLS8-22F-DC24V-C (HLS8-22F-24VDC-C) 5 pin HE LI SHUN 24 В 15 А 360 мВт контакти 1C SPDT-CO (на перемикання) корпус 20,2x16,5x20,2 мм реле електромеханічне силове (можлива заміна для 922-24VDC-SL-C, BS-115CS-24A-12VDC, G5LE-1-E-DC24 (G5LE-1-E-SP-DC24), G5LE-1-E-36-DC24 (G5LE-1-E-36-SP-DC24), JZC-22F-1Z 24VDC, JZC-22F-SC-24A-L-DC24V (JZC-22F-SC-24-L-DC24V), JZC-22F-SC-15A-L-DC24V (JZC-22F-SC-15-L-24VDC), HF3FF/024-1ZS (JQC-3FF/024-1ZS), HF152FD/24-1Z, HF152F/024-1ZS, LEG-24F, RM50-3011-85-1024 (RM50-P-24), TRU-24VDC-SB-CL)
Для вивідного монтажу на плату (THT)
Контакти: 1C (SPDT-CO) перемикання
Струм контактів: 10А (240В AC / 28В DC)
Номінальна напруга котушки: 24В DC
Потужність: 360 мВт
Опір котушки: 1600 Ом
Комутована напруга AC: 240В
Комутована напруга DC: 28В
Напруга спрацьовування: 18В
Напруга відпускання: ≥ 1,2В
Час спрацьовування: ≤ 10мс
Час відпускання: ≤ 5мс
Опір контактів: 100 мОм
Посилання на документацію виробника - https://www.helishun.com/helishun/2021/09/27/hls8-22f.pdf
Кількості цього товару не вистачає для Ваших потреб?
Надсилайте запит про терміни i умови поставки на замовлення.
sibaris.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 20.2 мм |
| Довжина | 20.2 мм |
| Ширина | 16.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -40 |
| Напруга (V) | 24 |
| Струм (A) | 15 |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Комутаційна зносостійкість | 100000 циклів |
| Маса | 13 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 21,65 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка: коробка. Кiлькiсть в упаковцi: 50 шт.


