
Конденсатор 3.3uF 450V Ø8*12мм 105°C LOW ESR електролітичний вивідний низький імпеданс
від 3,66 ₴
Мінімальне замовлення — 30 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 399 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: a12024
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3,3 мкФ 450 В Ø8х12 мм -25..+105°C LOW ESR конденсатор електролітичний вивідний радіальний загального призначення з широким діапазоном температур низький імпеданс
Термін служби 4000 годин
Для вивідного монтажу на плату (THT)
Кількості цього товару не вистачає для Ваших потреб?
Надсилайте запит про терміни i умови поставки на замовлення.
sibaris.com.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Висота | 12 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Пайка в отвори |
| Тип корпусу | Радіальний |
| Ємність (uF) | 3.3 |
| Напруга (V) | 450 |
| Максимальний допуск ємності | 20 % |
| Основні | |
| Ємність конденсатора | 3.3 |
| Тангенс кута діелектричних втрат | 0.24 |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Максимальний допуск ємності | 20 % |
| Кількість в упаковці | 500 |
| Мінімальна робоча температура | -25 |
| Термін служби | 4000 година |
| Номінальна робоча напруга | 450 |
| Тип ємності | Постійна |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Крок між виведеннями | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3,66 ₴
- Мінімальне замовлення: 30 шт.
- Спосіб упаковки: Упаковка: розсипом в пакеті. Кiлькiсть в упаковцi: 500 шт.


